Bjobs - Bank Jabs

بیجابز

بانک مشاغل

دعوت به کار با70طرح اجرایی وزودبازده

دعوت به کار با70طرح اجرایی وزودبازده


آخرین به روزرسانی : 1394/03/08
ثبت کننده آگهی : خوداشتغالی
وب سایت : www.ebtekar-group.com
شماره تماس : 05137292529
آدرس : مشهد مقدس، خیابان آبکوه، بلوار مجد، مجد 33، پلاک 8
خوداشتغالی567.jpg
تعداد بازدید : 2933

توضیحات

 گروه شرکت های ابتکار

با مسئولیت محدود

     

تاسیس 13/4/90 – باشماره ثبت 530

به نام آنکه به انسان اراده و امید داد تا دست به شگفتی بزند

درابتدا عنوان کنیم که کلیه کشاورزان برای فروش بیشتر و با قیمت بالاتر با ما در تماس باشند

 

گروه شرکت های ابتکار مجری و مشاور طرح های خانگی و کارگاهی و صنعتی که یک شرکت پشتیبان معرفی می شود و براساس تعریف دولتمردان شرکت های (پشتیبان : منظوراشخاص حقیقی یا حقوقی هستند که  مسئولیت حمایت از تعدادی  از شاغلین  خانگی را در کل فرآیند تولید و ارائه خدمات ، اعم از آموزش ، تهیه و توزیع مواد اولیه و ابزار کار (حسب مورد )، مشاوره، طراحی، نوآوری،  بسته بندی، بازاریابی و فروش به عهده بگیرند. مجری :  اشخاص حقیقی  یا حقوقی که آمادگی اجرای طرح مشاغل خانگی به صورت پشتیبان یا به طور مستقل را دارند) می باشد.

 

گروه شرکت های ابتکار مشاور در امر فروش و صادرات و واردات محصولات و مواد اولیه طرح ها را انجام می دهد با همکاری هم اقدامات زیر را انجام می دهند.

اهداف شرکت بر چند اصل مهم ؛

1- ایجاد ثروت آفرینی بجای ثروت اندوزی

2- هدایت تولید به سمت خانه ها و گروه های خصوصی برای کاهش هزینه های جانبی و عرضه تولیدات آنها در بازار با قیمت های بسیار مناسب

3- ایجاد طرح های جدید با هدف تولیدات جدید برای کشورعزیزمان ایران با جذب و کمک مهندسین دیروزی و امروزی که خلاق و دارای ایده های نو باشند.

 

که این اهداف توسط شرکت (پشتیبان) : با ارائه مشاوره، تامین مواد اولیه، تجهیزات جانبی، کنترل و بازدید از روند تولید و پشتیبانی کامل تا مرحله فروش محصولات را که مستلزم یک تولید بوده را پوشش می دهد و از آنجایی که مشاغل خانگی می توانند سهم عمده ای در اقتصاد و تولید در کشور همانند کشور چین  داشته باشد که به صورت  گسترده فعالند و ما نیز تلاش کنیم فرهنگ کار در خانه را رایج کنیم که مزایای بسیار زیادی را در بر دارد. امیدوارم این شرکت بتواند در اهداف خود که همان کاهش بیکاری در ایران عزیز و کاهش قیمت های تولید در بازار ایران و جهان را با توکل به خداوند بزرگ و یاری مولایمان علی (ع) با موفقیت گام برداشته و سهم در خور توجه در این امر داشته باشد و کارجو تنها دغدغه فکری آن فقط تولید باشد.

شماره تماس:

دفتر : 05137292529 - 05137136657                             پاسخگویی24ساعته : 30007907136657              

ایمیلrfetr13490@yahoo.com                                ebtekartandis@gmail.com      

ساعت کاری دفتر مرکزی : از 9 الی 16

 

 

تبلیغات مرتبط با این آگهی