پرینتر سه بعدی TOP

پرینتر سه بعدی TOP


آخرین به روزرسانی : 1395/04/30
ثبت کننده آگهی : balrug
وب سایت : www.top-3dp.com
شماره تماس : 09122459927
balrug441.jpg
تعداد بازدید : 1666
آدرس : تهران - بزرگراه یادگار امام - خیابان خرم رودی - خ ابراهیمی - برج الوند - شماره ۳۱۰

 نحوه کار پرینتر سه بعدی چگونه است؟

قطعه پرینت سه بعدیپرینتر سه بعدی برای ساخت طرح های سه بعدی نیازمند نرم افزار رابط خود است، این نرم افزار وظیفه ی تبدیل فایل های سه بعدی ساخته شده در نرم افزارهای CAD به کد های قابل فهم برای پرینتر سه بعدی را دارا می باشد. محدودیتی در طراحی با نرم افزار های سه بعدی یا اسکنرهای سه بعدی برای استفاده در پرینتر سه بعدی نمی باشد اما نیاز است تا این فایل ها با پسوند STL که مخفف STereoLithography است ذخیره گردند.
 
کد های خروجی از نرم افزار در قالب یک فایل اجرایی توسط پرینتر به دو صورت به پرینتر سه بعدی انتقال میابند؛ یا از طریق پورت USB کامپیوتر به پرینتر متصل شده و یا از طریق کارت SD به صورت غیر مستقیم پرینتر فایل را دریافت می کند.
 
از مزایای نرم افزار رابط می توان به تنظیمات اولیه و پیش فرض در نرم افزار اشاره کرد که نیاز به تنظیمات دستی بر روی پرینتر را تا حد بسیار زیادی برطرف می کند.
 
پرینتر سه بعدی با خواندن کدهای G-code به صورت خط به خط طرح را بر روی سطح پلتفرم که نگه دارنده قطعه است اکسترود (ذوب ماده مصرفی و خروج آن) می کند و قطعه کم کم به سمت ساخته شدن نهایی پیش می رود. قطعه ساخته شده با دقت بسیار بالا به طرح سه بعدی حاصل می شود.
 

چرا پرینتر سه بعدی TOP ؟

قطعه پرینت سه بعدیدر گذشته تولید یک قطعه یا محصول مستلزم راه اندازی یک کارگاه یا کارخانه مجهز به ابزار و ماشین آلات مختلف و از آن مهم تر صرفه اقتصادی برای تولید کننده بود. چاپگرهای سه بعدی این قابلیت را دارند که هر آنچه در ذهن شما می گذرد را به یک جسم قابل لمس تبدیل نمایند و از ایده های شما محصولات یا قطعاتی واقعی و حقیقی به وجود آورند.
 
طراحان می توانند در مدت زمانی بسیار کوتاه (نسبت به دیگر روش های نمونه سازی) پس از طراحی سه بعدی پروژه های خود با نرم افزارهای مختلف CAD نمونه ی اولیه ی محصول خود را با چاپ سه بعدی مشاهده و معایب آن را برطرف کنند، در گذشته این امر به علت مدل سازی دستی (و روش های دیگر) بسیار زمان بر بود ، احتمال خطا وجود داشت و گاهی در محصول نهایی ایراداتی باقی می ماند.
 
 
 

 

تبلیغات مرتبط با این آگهی
آگهی , اگهی, ثبت آگهی ,ثبت اگهی ,ثبت آگهی بیجابز , ثبت آگهی در بیجابز , ثبت اگهی در بانک مشاغل ایرانثبت تبلیغ , تبلیغات اینترنتی , آگهی اینترنتی , تبلیغات رایگان , ثبت رایگان اطلاعات شغلی , درج آگهی ,درج اگهی, درج تبلیغ , درج تبلیغات , مشاغل تهران , مشاغل اصفهان , مشاغل خراسان , مشاغل شیراز , مشاغل البرز , مشاغل آذربایجان ,مشاغل اصفهان ,مشاغل البرز ,مشاغل بوشهر ,مشاغل خوزستان ,مشاغل زنجان ,مشاغل سمنان ,مشاغل فارس ,مشاغل قزوین ,مشاغل قم ,مشاغل گلستان ,مشاغل گیلان ,مشاغل مازندران ,مشاغل مرکزی ,مشاغل همدان ,مشاغل کردستان ,مشاغل کرمانشاه ,مشاغل یزد ,مشاغل کرمان

.
.
طراح و مجری سایت : سایت سازان