بانک مشاغل ایران

بانک مشاغل ایران

بیجابز

فست مترجم - ترجمه تخصصی متون و مقالات انگلیسی

توضیحات

 در دنیای پرهیاهوی امروز که زمان به سرعت درگذر است و ساعت‌ها شتابان هستند صرفه جویی در زمان بسیار حیاتی است بر این اساس موسسه ترجمه آنلاین فست مترجم بر آن شده است تا با بهره گیری از فناوری روز و دانش متخصصان کشوری بستری مناسب برای صرفه جویی در زمان و هزینه های شما برای بهره مندی تان از خدمات ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی و تایپ و پژوهش ، بدون نیاز به صرف وقت و هزینه گزاف به ساده ترین شکل ممکن و در منزل فراهم سازد.

موسسه ترجمه آنلاین فست مترجم با بهره گیری از دانش مترجمین و تایپیست ها و پژوهشگران برتر کشور فعالیت گسترده ای در ارائه خدمات تایپ و ترجمه و پژوهش دارد و شما مشتری گرامی می توانید با ثبت نام در سایت این موسسه با صرف زمانی اندک و ورود به سایت از طریق نام کاربری خود، سفارشات خود را ثبت نمایید و تمامی مراحل ارسال فایل ، واریز وجه و دریافت فایل ترجمه را به صورت غیرحضوری و از طریق سایت انجام دهید. قیمت گذاری سفارشات به صورت رایگان انجام می شود. تمامی خدمات این موسسه از طریق ایمیل و تماس تلفنی پشتیانی می شود.

 

خدمات موسسه ترجمه آنلاین فست مترجم :

 1. 1- ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی کتاب ،زیرنویس فیلم و سریال، وب سایت ، بروشور، ترجمه تخصصی مقالات علمی در کلیه زمینه های دانشگاهی اعم از مدیریت و حسابداری، محیط زیست، کامپیوتر، عمران، علوم پایه، روان شناسی، حقوق، پزشکی، شیمی، علوم اجتماعی، علوم طبیعی، معماری، نفت گاز پتزوشیمی، علوم سیاسی، کشاورزی و صنایع غذایی، متالوژی و مواد، اسناد تجاری، مالی، فقه و علوم اسلامی، زمین شناسی و معدن، فلسفه، صنایع، برق و الکترونیک، ورزش، بازرگانی، اقتصاد، ادبیات و زبان شناسی، زیست شناسی، هنر، مکانیک، عمومی و ...
 2. 2- انجام پروژه های دانشجویی در زمینه های مختلف
 3. 3- انجام پایان نامه (مقطع کارشانسی ارشد)
 4. 4- نگارش و ویرایش مقالات ISI
 5. 5- تایپ، صفحه آرایی و ویراستاری
 6. 6- و سایر زمینه ها ...

 

مزایای موسسه ترجمه آنلاین فست مترجم:

 1. ارائه کلیه سفارشات به صورت تایپ شده صورت می گیرد و برای تایپ هزینه مجزا منظور نمی شود.
 2. خدمات بیست و چهار ساعته و در تمام روزهای هفته حتی روزهای تعطیل.
 3. ثبت و تحویل سفارشات به صورت غیرحضوری .
 4. پرداخت اقساطی هزینه سفارش و طی دو مرحله.
 5. تضمین کیفیت و بازنگری کلیه سفارشات توسط متخصصان کارآزموده قبل از تحویل به مشتری.
 6. برگشت بخشی از هزینه به مشتری در صورت تاخیر در تحویل سفارش.

 

با فست مترجم در زمان و هزینه ها صرفه جویی کنید.

 

تبلیغات مرتبط بیجابز با این آگهی

-----------------------------------------