بانک مشاغل ایران

بانک مشاغل ایران

بیجابز

فوق تخصص جراحی پلاستیک جراحی سینه لیپوماتیک

توضیحات

 لیپوماتیک که به عنوان یک راه سریع و آسان برای آب کردن چربی ها شناخته شده است ، یکی از موثرترین روش های لاغری برداشتن چربی شکم عمل پولیپ بینی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی کشیدن پوست شکم  محسوب می شود که می تواند به صورت موضعی چربی های بدن را خورد و تخلیه کند و در نهایت نیز باعث زیبایی اندام و از بین رفتن چربی های اضافی آن شود .

 دکتر نجف بیگی از برترین متخصصان جراح پلاستیک هستند که میتوانند بهترین مشاوره ها را در زمینه جراحی زیبایی به شما ارائه دهند.
مزایای لیپوماتیک
 
لایه چربی زیر پوست کاملا یکنواخت می باشدجراحی بینی جراحی شکم جراحی سینه لیفت صورت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی جراحی پلک جراحی لاغری لیپوماتیک ژنیوپلاستی جراحی صورت بهترین جراح پلاستیک در تهران فیلم جراحی سینه فیلم جراحی شکم بهترین جراح بینی در تهران ولی در سایر روش ها اقی مانده های چربی به صورت توپ مانند زیر پوست احساس می شود.
زمان استفاده از گن بسیار کوتاهتر از سایر روش ها می باشد.

 

میزان و زمان ترشح و تورم بسیار کمتربهترین جراح زیبایی در تهران جراحی پهلو عمل لیپوماتیک جراحی نوک بینی فیلم جراحی پلک فیلم جراحی بینی عمل کشیدن پوست عمل بینی رینوپلاستی لابیاپلاستیاز سایر روش ها می باشد. حداکثر زمان ترشح 3 روز می باشد.
احتمال عفونت و یا آمبولی در این روش خیلی کم است.
در این عمل، بیمار احتیاجی به استراحت مطلق و بستری شدن ندارد و به راحتی می تواند، کار کند.
خستگی و کوفتگی بسیار کمی برای بیمار پیش می آید.

تبلیغات مرتبط بیجابز با این آگهی

-----------------------------------------