بانک مشاغل ایران

بانک مشاغل ایران

بیجابز

استندهای پاپ آپ

توضیحات

 پاپ آپ چیست ؟ سازه ای است که داری فضای تبلیغاتی بزرگ که جهت معرفی خدمات و محصول یک کسب کار استفاده میشود. در واقع استند پاپ آپ یک صفحه ی بزرگ تبلیغاتی می باشد که در انتهای غرفه و یا پشت استند تبلیغاتی - استند نمایشگاهیاستند بنراستند پاپ آپ-چاپ پاپ آپتابلو لایت باکس
سر محل سخنرانی و ... قرارداه میشود. پاپ آپ نمایشگاهی را حتی میتوان به عبارتی گفت یک تابلوی بزرگ تبلیغاتی که در فضاهای داخلی و در پشت سر افراد قرار میگیرد نامید.
انواع پاپ آپ نمایشگاهی : پاپ آپ در دو نوع کلی فلت و کرو (تخت و منحنی) دسته بندی نمود. پاپ آپ استند برای اولین بار در کشور سوئیس تولید شد. بخاطر همین به پاپ آپ سوئیسی نیز معروف می باشد. البته در ایران پاپ آپ ها یا تولید کشور چین می باشند یا تولید کشور ایران. ( چاپ پاپ آپ 3*3 ، چاپ پاپ آپ 4*3 ، چاپ پاپ آپ 2*3 ، چاپ پاپ آپ 5*3 و ... )

سایز انواع پاپ آپ : پاپ آپ استند دارای ارتفاع استاندارد 230 سانتی متر می باشد و عرض های متغیر می باشند که هر شرکت با توجه به فضای خود می تواند انتخاب نماید. البته قابل ذکر است در صورت سفارش شما ما میتوانیم پاپ آپ را تا ارتفاع 300 سانتی متر و یا حتی ارتفاع 370 و عرض متناسب با فضای شما حتی تا 20 متر نیز برای شما آماده نمائیم. معرفی چاپ پاپ : چاپ پاپ آپ نمایشگاهی پلات و لمینت می باشد. چاپ های پاپ آپ بصورت لت های تقریبا 70 سانتی متری و ارتفاع 230 سانتی چاپ و سپس لمینت می شوند. که در زمان نصب پاپ آپ لت ها کنار یکدیگر قرار میگرند بصورتی که پس از پایان نصب پاپ آپ شما تصویر را بصورت یک تیکه خواهید دید.

تبلیغات مرتبط بیجابز با این آگهی

-----------------------------------------