بانک مشاغل ایران

بانک مشاغل ایران

بیجابز

هماهنگی در ارسال بار بارآنلاین

توضیحات

شرکت بار آنلاین واسط بین صاحبان کالا و شرکتهای حمل و نقل در راستای بارگیری برای کامیون داران عزیز میباشد که گامی بی نظیر برای سهولت در ارسال بار برای صاحبان کالا و همچنین پذیرش بار توسط کامیون داران برنامه ریزی سده است .

صاحبان کالا ، محموله های ارسالی خود را بصورت آنلاین و هم بصورت تلفنی در وبسایت در معرض دید شرکتهای حمل و نقل قرار داده و با پیشنهاد قیمت از سوی شرکتهای حمل و نقل مواجه میشوند ، که در اینصورت محموله ارسالی با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن ارسال میگردد.

همچنین کامیون داران محترم با تماس با این مرکز و یا بصورت آنلاین ورود خود را به شهری که در حال ورود هستند اعلام مینمایند و در این هنگام مشخصات مذکور بصورت آنلاین به تعدادی شرکت حمل و نقل اعلام میگردد و در سریع ترین زمان ممکن آماده بارگیری میشوند.

بارآنلاین برای هماهنگی بار و کامیون که شیوه نوین در سیستم حمل و نقل میباشد نیازمند به همکاری و مساعدت شما صاحبان کالا ، شرکتهای حمل و نقل و کامیون داران محترم در راستای ارتقای سطح کیفی ترانزیت کالا میباشد

جهت دریافت اظلاعات بیشتر با شماره های 56541712-56541702-021 تماس یا به وبسایت www.Baronline.ir مراجعه و با ارسال پیشنهادات و انتقادات خود به آدرس اینترنتی info@baronline.ir ما را در انجام وظیفه مان یاری نمایید.

با تشکر هاشمی نسب

 

کلمات کلیدی :

بارگیری

ارسال بار

تخلیه بار

حمل و نقل

باربری

خاور

کامیون

کانتینر

کمرشکن

تبلیغات مرتبط بیجابز با این آگهی

-----------------------------------------