بانک مشاغل ایران

بانک مشاغل ایران

بیجابز

مشکل انتن دهی همراه اول و ایرانسل

توضیحات

  با وجود بازار های متفاوت جهت فروش تقویت انتن موبایل و گوناگونی سیستم های تقویت موبایل و همچنین قیمت های متفاوت تقویت کننده انتن موبایل اکثر مشتریان در هنگام خرید در انتخاب دستگاه تقویت کننده دچار سردرگمی می شوند.

چگونه انتن موبایل را تقویت کنیم؟

وسیله ای برای تقویت انتن موبایل؟

راه های تقویت انتن موبایل؟

 

از این رو تمام تلاش خود را کرده ایم تا با راهنمایی صحیح شما را درامر خرید تقویت کننده انتن موبایل خانگی و ارزانیاری کنیم.

راه های ارتباط با ما در 24 ساعت شبانه روز : 

02144299630    

02144299631

02144299632

09127558874

09125771287

 

 

 

 

قدم اول در انتخاب دستگاه تقویت انتن تلفن همراه اول بررسی سیگنال موبایل مکان مورد نظر می باشد.این کار برای متخصصین با دستگاه تست سیگنال (برنامه tems) و برای شما مشتریان محترم به 2 صورت امکان پذیر است:

1.برای گوشی های سیستم عامل اندروید استفاده از نرم افزار gsm signal monnitoring

2. برای بررسی سیگنال منطقه مورد نظر با گوشی ایفون با وارد کردن کد:

*3001#12345#*

فرکانس انتن موبایل در شرایط عادی و نرمال باید ،بین 65 الی 85 دی بی ام باشد که در شرایط نا مطلوب این عدد تا 120 دی بی ام می رسد.

بعد از بررسی میزان امواج  موبایل  و متراژ ملک مورد نظر نوبت به انتخاب سیستم تقویت کننده انتن موبایل  می شود.در مناطق دور افتاده و نقاط کور خارج از شهر می شود از سیستم تقویت انتن موبایل همراه اول ارزان قیمتاستفاده کرد که فقط فرکانس 900مگاهرتز همراه اول را ساپورت می کند.

تقویت انتن موبایل همراه اول single band repeater گزینه مناسبی برای مناطق درون شهری و مناطق با تراکم جمعیت بالا نمی باشد.در  مناطق درون شهری هنگام مکالمه به دلیل ترافیک بالای جمعیت گوشی شما با مشکل انتن دهی موبایل مواجه می شود.

اما در مناطق درون شهری که با مشکل انتن دهی موبایل مواجه هستند سیستم تقویت انتن موبایل دو باند  duall band repeaterکه قابلیت ساپورت فرکانس 900 مگاهرتز همراه اول و1800 مگاهرتز ایرانسل بهترین گزینه برای تقویت انتن دهی گوشی موبایل شما می باشد.

اگر به دنبال تقویت اینترنت گوشی موبایل خود هستید باید دستگاه شما 3band repeater  باشد تا علاوه بر همراه اول وایرانسل بتواند فرکانس 3g  یا 2100 مگاهرتز را ساپورت کند.

 

 

 

 

در پایان ما بعد از بررسی  مقدار فرکانس محیط و انتخاب سیستم مورد نظر باید متناسب با متراژ محیط تحت پوشش باید دستگاه تقویت کننده انتن موبایل را با توان خروجی مناسب انتخاب کنیم.

به طور کلی تقویت موبایل و تکرار کننده انتن موبایل از 10 دی بی ام تا 40 وات تولید و روانه بازار مصرف گردیده است.

در هنگام خرید تقویت انتن موبایل نکته مهم و تاثیر گذار قیمت تقویت کننده انتن موبایل نمی باشد و شما باید به تجهیزات جانبی ان از جمله انتن گیرنده و انتن فرستنده و کابل مصرفی اهمیت دهید.

انتن های تقویت موبایل نقش بسیار اثر گذاری در عملکرد سیستم انتن تقویت کننده سیگنال موبایل  دارا می باشد پس در انتخاب انها بسیار دقت فرمایید.

روش های تقویت انتن موبایل از جمله:

1.دانلود نرم افزار تقویت انتن دهی موبایل جاوا

2.تقویت کننده انتن موبایل جیبی

3.برنامه تقویت انتن موبایل جاوا

4.نرم افزار تقویت انتن موبایل جاوا گزینه های غیر اصولی و نا به جایی است و تنها گزینه برای رفع مشکل انتن دهی در نقاط کور و ضعیف استفاده از دستگاه تقویت کننده سیگنال موبایل می باشد که به صورت  100%  قانونی و با عملکرد  wifi  مشکل شما را برای همیشه بر طرف خواهد کرد.

فروشگاه بوستر سنتر دانشنامه انلاین سیستم تقویت انتن موبایل www.boostercenter.ir

بوستر سنتر در سال 88  با تکیه بر دانش فنی و بهره مندی از کارشناسان  مجرب و متعهد کار خود را اغاز کرد

اگر با مشکل انتن دهی همراه اول و ایرانسل در منزل یا محل کار خود مواجه هستید این مشکل را به صورت قطعی برای اولین بار در ایران و به صورت 100% تضمینی برای همیشه بر طرف کنید.


اگر خواهان استفاده از به روز ترین سیستم (3G/4G)برای اینترنت گوشی موبایل خود هستید  با ما تماس بگیرید.

02144299632

09125771287


تبلیغات مرتبط بیجابز با این آگهی

-----------------------------------------