بانک مشاغل ایران

بانک مشاغل ایران

بیجابز

آموزشگاه و مرکز آرایش و زیبایی ونوس آبی

توضیحات

مرکز آموزش انواع آرایش عروس ونوس آبي

با دو شعبه فعال در غرب و جنوب تهران

آرایشگاه :
کوپ های لیزری و ژورنالی با تیغ و قیچی

شینیون های فشن و کلاسیک و...

وکس صورت با مواد جلبک دریایی

کاشت ناخن در سه لاین پودر ، میکس ، قالب و ژل

لخت کردن مو ، کرتینه

عروس و گریم و میکاپ اروپایی و روز

فر دائم با جدیدترین متد

دکلره کامل مو با رنگ ساژهای یخی ، استخوانی ، بژ ، کنفی و... جدیدترین مش های روز

ونوس آبی افتخار دارد با دکوراسيون و فضاي زيباي داخلي و تجهيزات مدرن بي همانند در نوع خود ، در خدمت نو عروسان محترم آماده ارائه خدمات و پذيرش مي باشد.

آموزشگاه ونوس آبی :
آموزشگاه ونوس آبي در 2 شعبه در سطح تهران ، غرب و جنوب تهران آماده ثبت نام از هنرجويان در سطح مبتدي تا پيشرفته ( در حد تاسيس سالن ثبت نام به عمل مي آورد)

ما در چند قدمی شما هستیم
اگر موج یادگیری در شما خاموش شده، اگر بارها یادگیری های شما آغاز شده و به بن بست رسیده با انتخاب، آموزشگاه ونوس آبی، جرقه ای است به ساحل خاموش شما.

آموزشهای فوق تخصصی در متدهای گیاهی کلینزرها، لوسیونها، ویتامینهای پوست، جلبکهای دریایی و مژده به بانوان مشکل پسند و دارای موهای زائد صورت و تبدیل شدن آن ها به پرز معجزه قرن و سریع ترین روش بدون لیزر، ما یک دهه تجربه و تخصص برتر را به کار گرفته ایم تا جدیدترین هنرهای روز دنیا را به شما عزیزان ارائه نماییم که موجب حیرت شما خواهد شد، شما را دعوت می کنیم که آموزش های ما را به چشم ببینید. ما همیشه در خاطرها می مانیم.

با کادر آموزش مجرب با مشاوره و مدیریت رایگان آموزشهای فوق تخصصی تمام رده های سنی از روشهای نوین آموزشی به راحتی یک آب خوردن آموزش کوپ های تخصصی شامل بار برکات ها Barberut تکسچرها پنجه گربه ای ها از ابتدا شما هنرجوها تبدیل به یک هرکاتریست شاینینگ shining سدیم تراپی با ابزارهاو رنگساژهای جدید سال، مش بارینگ مش اسپاچولا، لایتهای رنگی، زیگزاگی مش های گربه ای، لایت شعله ای ایمش ها بصورت اشکال هندسی پیچ های ستاره ای ستاره ای.


شعبه 2 : ستارخان - بعد از پل شیخ فضل الله - روبروی خشکبار ایوب - نبش کوچه حجت
تلفن : 02144253009

تبلیغات مرتبط بیجابز با این آگهی

-----------------------------------------