قوانین بجابزبیجابز  بانک مشاغل ایران مشاغل ایران آگهی رایگان  شغل رایگان   ثبت آگهی رایگان ثبت شغل رایگان بانک مشاغل

قوانین سایت تبلیغات بانک مشاغل ایران

توجه : وب سایت بانک مشاغل ایران تابع کلیه مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد و از ثبت هرگونه آگهی، بوتیک، محصولات و خدماتی که ناقض این قوانین باشد جلوگیری بعمل خواهد آورد.
استفاده از کلیه مطالب زیر، به هر عنوان، در وب سایت بانک مشاغل ایران ممنوع می باشد:

هر گونه مطلب اجتماعی، سیاسی و یا مذهبی ( مانند انتخابات - انجمن‌ها - عزاداری ... ) که جنبه تجاری ندارد. استفاده ابزاری از زنان در درج مطالب، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند، و یا هرگونه عکس مخالف با قوانین و شئونات اسلامی. برنامه های عبور از فیلتر و یا اکانت VPN. خدمات و محصولات مربوط به نصب و راه اندازی ماهواره و یا خرید و فروش ماهواره و لوازم جانبی آن. هرگونه مطلب، آموزش، و برنامه های کرک و یا هک و شکستن قفل. هرگونه خرید و فروش کتاب، جزوه و برنامه های نرم افزاری فاقد مجوز قانونی و یا بدون اجازه از مرجع مربوطه. مطالب مربوط به شبکه های هرمی Network Marketing و یا مباحثی شامل پولدار شدن، کسب درآمد و... هرنوع مسابقه و یا قرعه کشی (با جایزه و یا بدون جایزه). مکمل های ورزشی، و هر گونه مطلب مربوط به کالاهای داروئی و بهداشتی که نیاز به مجوز پزشکی و بهداشتی دارند. مطالب مربوط به سیگار یا ترک اعتیاد. مطالب مربوط به دستگاه فلزیاب (گنج یاب، طلایاب و...) یا وسایل مرتبط با آن. هر نوع مطلب مرتبط با همسریابی، مشاوره خانوادگی و یا سایتهای دوستیابی. اجاره، فروش و یا معرفی سایت VHS,CD,VCD,DVD پرشده از فیلم یا موسیقی. هرگونه مطلب مرتبط با ارائه فاکتور و پیش فاکتور جهت اخذ وام ، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن. مطالب مرتبط با لاتاری، گرین کارت و لیزینگ (به جز نمایندگی های مجاز شرکتهای دولتی با ارائه مجوز). خرید و فروش فیش حج تمتع. خرید و فروش وام. کلیه مطالب مربوط به موزیک، حتی موزیک های مجاز و لینکهای مربوط به دانلود قرار دادن هر نوع لینک غیرمجاز که شامل فیلترینگ جمهوری اسلامی بوده، از جمله لینکهای مربوط به فیس بوک. خرید و فروش اعضا ء بدن مانند کلیه . درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان، و درج شماره حساب در متن آگهی. مطالبی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود. معرفی سایت‌هایی که template و ایده پیاده‌سازی آن از روی bootikeman.com کپی برداری شده است.
همچنین :
مطلب درج شده نباید موجب توهین به ادیان رسمی کشور ، آداب ، رسوم ، قومیتها ، لهجه ها و گویشهای مختلف شود. در معرفی کالا و یا خدمات نباید تلویحا و تصریحا کالا و یا خدمات مشابه دیگر نفی شود. محصولات و خدمات، نباید تولیدات و خدمات داخلی را بی ارزش نمایند. آگهی می بایست به زبان فارسی و به دور از هر اشتباه نوشتاری و گفتاری باشد. محتوای بوتیک، محصولات و خدمات شما می بایست بدور از هر گونه توهین باشد. وب سایت بانک مشاغل ایران با سایت های ناقض قانون کپی رایت، و مخالف قوانین جمهوری اسلامی تبادل لینک نخواهد کرد.
در صورت نقض هر کدام از موارد ذکر شده، حتی در صورت پرداخت وجه مربوط به تعرفه ها، محصول و یا حتی بوتیک متخلف، حذف شده، و وجه مربوطه به هیچ عنوان مسترد نمی گردد.

از شما کاربر گرامی خواهشمندیم در صورت مشاهده هر گونه تخطی از مقررات ذکر شده در سایت بانک مشاغل ایران به مدیریت سایت اطلاع رسانی فرمائید. bjobs.ir@gmail.com

- هر نوع آگهی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی ( مانند انتخابات - انجمن‌ها - عزاداری ... ) که جنبه تجاری نداشته باشد
- برنامه عبور از فیلتر و یا اکانت VPN
- نصب آنتن ماهواره و یا اینترنت ماهواره‌ای از جمله : DVB و starsat
- برنامه ویا آموزشهای hack - crack و یا شکستن قفل
- فروش برنامه های نرم افزاری و یا کتابهای فاقد مجوز قانونی ( copyright )
- فروش جزوات درسی بدون اجازه از مرجع مربوطه
- آگهی شبکه‌های هرمی - Network Marketing و یا مباحثی شامل پولدار شدن و مانند آن
- هر نوع مسابقه و یا قرعه کشی (با جایزه و یا بدون جایزه)
- فروش مکمل های ورزشی
- هر نوع آگهی مرتبط با سیگار یا ترک اعتیاد
- فروش دستگاه فلزیاب یا وسایل مرتبط با آن
- هر نوع آگهی مرتبط با همسریابی، مشاوره خانوادگی و یا سایتهای دوستیابی
- اجاره، فروش و یا معرفی سایت VHS,CD,VCD,DVD پرشده از فیلم یا موسیقی
- هر نوع آگهی مرتبط با لیزینگ ( به جز نمایندگی های مجاز شرکتهای دولتی با ارائه مجوز )
- ارائه فاکتور و پیش فاکتور جهت اخذ وام ، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن
- آگهی های مرتبط با گرین کارت
- خرید و فروش فیش حج تمتع
- خرید و فروش کلیه
- درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی
- درج شماره حساب در متن آگهی
- آگهی هایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود
- فعاليت هاي تجاري و مالي غير قانوني و غير مجاز از طريق شبكه اطلاع رساني و اينترنت از قبيل جعل ، اختلاس ، قمار و يا مباحثي شامل پولدار شدن و Network Marketing سیستمهای هرمی و ...
- خريد ، فروش و تبليغات در شبكه اطلاع رساني و اينترنت از كليه كالاهايي كه منع قانوني دارند.
- درج آگهی در گروههای نامربوط به محتوای آگهی
- درج آگهي تکراري .
- درج عكس تكراري و يا عكس متعلق به آگهي ديگران رعایت کلیه قوانین عمومی و عرف در کشور ( مانند موارد زیر) جهت تایید آگهی لازم است.
- آگهی نباید موجب توهین به ادیان رسمی کشور ، آداب ، رسوم ، قومیتها ، لهجه ها و گویشهای مختلف شود .
- ترويج مصرف سيگار و مواد مخدر
- ايراد افترا به مقامات و هر يك از افراد كشور و توهين به اشخاص حقيقي و حقوقي
- افشا روابط خصوصي افراد و تجاوز به حريم اطلاعات شخصي آنان
- در آگهی یک کالا و یا خدمات خاص نباید تلویحا و تصریحا کالا و یا خدمات مشابه دیگر نفی شود.
- آگهی نباید تولیدات داخلی را بی ارزش نماید.
- استفاده ابزاری از زن در آگهی، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات ، که مخاطب آن کودکان نیستند، مجاز نیست.
- غلط نویسی و غلط گویی مجاز نیست.

قابل توجه کلیه پرداخت ها از طریق سایت انجام میپذیرد

نحوه پرداخت

1- از طریق میز کار که با ثبت نام و شارژ حساب کاربری

2 - از طریق پرداخت مستقیم که برای این منظور اینجا کلیک کنید تا به صفحه پرداخت وارد شوید و پس از پرداخت با پشتیبانی فنی تماس بگیرید


تذکر : در پرداخت مبلغ دقت نمایید ، مبالغ به تومان میباشد . (توجه :درصورت پرداخت اشتباه هزینه مرجوع  2000 تومان می باشد .)